40F1R62E
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
40F1R62E
JLCPCB Part #
C3362029
Package
Plugin,D10.3xL48.3mm
Description
-55℃~+275℃ 1.62Ω 10W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D10.3xL48.3mm Through Hole Resistors ROHS