270N-80P-46A-6
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
270N-80P-46A-6
JLCPCB Part #
C5493028
Package
Plugin
Description
6Ω 80W Wirewound Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS