270121P4650R0JE
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
270121P4650R0JE
JLCPCB Part #
C6402275
Package
Plugin
Description
121W 50Ω Wirewound Resistor ±260ppm/℃ ±5% Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS