270100M538-13R
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
270100M538-13R
JLCPCB Part #
C5493017
Package
Plugin
Description
100W 13Ω Wirewound Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS