252AS200KDS
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
252AS200KDS
JLCPCB Part #
C3431247
Package
Plugin,D11.1xL54mm
Description
-55℃~+230℃ -800ppm/℃~0ppm/℃ 20Ω 6W Ceramic Resistor ±10% 插件,D11.1xL54mm Through Hole Resistors ROHS