23J1K25E
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
23J1K25E
JLCPCB Part #
C3423377
Package
Plugin,D5.6xL13.1mm
Description
1.25kΩ 3W Wirewound Resistor ±30ppm/℃ ±5% 插件,D5.6xL13.1mm Through Hole Resistors ROHS