20J1K25E
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
20J1K25E
JLCPCB Part #
C2647223
Package
Plugin,D10xL47.2mm
Description
1.25kΩ 10W Wirewound Resistor ±30ppm/℃ ±5% 插件,D10xL47.2mm Through Hole Resistors ROHS