207A825R0F
MFR.Part #
207A825R0F
JLCPCB Part #
C3386206
Description
-60℃~+150℃ 500mW 825Ω ±1% ±10ppm/℃ 插件,D6.4xL19mm Through Hole Resistors ROHS