207A578R0F
MFR.Part #
207A578R0F
JLCPCB Part #
C3457159
Description
-60℃~+150℃ 500mW 578Ω ±1% ±10ppm/℃ 插件,D6.4xL19mm Through Hole Resistors ROHS