207A110K0F
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
207A110K0F
JLCPCB Part #
C3555644
Package
Plugin,D6.4xL19mm
Description
-60℃~+150℃ 110kΩ 500mW ±1% ±10ppm/℃ 插件,D6.4xL19mm Through Hole Resistors ROHS