205A51R10F
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
205A51R10F
JLCPCB Part #
C3518093
Package
Plugin,D6.4xL12.7mm
Description
-60℃~+150℃ 333mW 51.1Ω ±1% ±10ppm/℃ 插件,D6.4xL12.7mm Through Hole Resistors ROHS