203PA6K400A
MFR.Part #
203PA6K400A
JLCPCB Part #
C3555137
Description
-60℃~+150℃ 250mW 6.4kΩ ±0.05% ±10ppm/℃ 插件,D6.9xL8.6mm Through Hole Resistors ROHS