203PA2K400T
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
203PA2K400T
JLCPCB Part #
C3503531
Package
Plugin,D6.9xL8.6mm
Description
-60℃~+150℃ 2.4kΩ 250mW ±0.01% ±10ppm/℃ 插件,D6.9xL8.6mm Through Hole Resistors ROHS