203A309R0F
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
203A309R0F
JLCPCB Part #
C3535243
Package
Plugin,D6.4xL8.7mm
Description
-60℃~+150℃ 250mW 309Ω ±1% ±10ppm/℃ 插件,D6.4xL8.7mm Through Hole Resistors ROHS