203A100R0F
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
203A100R0F
JLCPCB Part #
C3519317
Package
Plugin,D6.4xL8.7mm
Description
-60℃~+150℃ 100Ω 250mW ±1% ±10ppm/℃ 插件,D6.4xL8.7mm Through Hole Resistors ROHS