15FR010E
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
15FR010E
JLCPCB Part #
C2642138
Package
Plugin,D8.4xL23.8mm
Description
10mΩ 5W Current Sense Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D8.4xL23.8mm Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS