13FR150E-B
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
13FR150E-B
JLCPCB Part #
C3203198
Package
Plugin,D5.2xL14.5mm
Description
150mΩ 3W Current Sense Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D5.2xL14.5mm Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS