13FR100E
MFR.Part #
13FR100E
JLCPCB Part #
C2614302
Package
Plugin,D5.2xL14.5mm
Description
100mΩ 3W Current Sense Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D5.2xL14.5mm Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS