13FR025E-T
MFR.Part #
13FR025E-T
JLCPCB Part #
C20106820
Package
Plugin
Description
25mΩ 3W Current Sense Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS