12FR100E-B
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
12FR100E-B
JLCPCB Part #
C3203729
Package
Plugin,D2.4xL10.6mm
Description
100mΩ 2W Current Sense Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL10.6mm Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS