12FR050E
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
12FR050E
JLCPCB Part #
C2641662
Package
Plugin
Description
2W 50mΩ Current Sense Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS