105A73R20T
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
105A73R20T
JLCPCB Part #
C3203641
Package
Plugin
Description
125mW 73.2Ω Current Sense Resistor ±0.01% ±50ppm/℃ 插件 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS