2215-2X12G00S/2.3/3.0B
MFR.Part #
2215-2X12G00S/2.3/3.0B
JLCPCB Part #
C3327392
Package
Plugin,P=1.27mm
Description
-40℃~+105℃ 1.27mm 1A 1mm 2 2.3mm 24P 3.45mm 3mm Black Brass Gold Pin Header Through Hole 插件,P=1.27mm Pin Headers ROHS