2215-2X04G00S/2.3/3.0B
Extended
Manufacturer
OUPIIN
MFR.Part #
2215-2X04G00S/2.3/3.0B
JLCPCB Part #
C3348999
Package
Plugin,P=1.27mm
Description
-40℃~+105℃ 1.27mm 1A 1mm 2 2.3mm 3.45mm 3mm 8P Black Brass Gold Pin Header Through Hole 插件,P=1.27mm Pin Headers ROHS