2015-2X05G00D/074/081/080B
Extended
Manufacturer
OUPIIN
MFR.Part #
2015-2X05G00D/074/081/080B
JLCPCB Part #
C3330486
Package
SMD,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 1.5mm 10P 2 2.54mm 2.5mm 3A 8.1mm Black Brass Gold Pin Header Surface Mount,Vertical SMD,P=2.54mm Pin Headers ROHS