OSP50N06T
MFR.Part #
OSP50N06T
JLCPCB Part #
C20607810
Package
TO-220AB
Description
1 N-channel 100W 130pF 15.5mΩ@10V 2.1V 25pF 39nC@10V 50A 60V 900pF N-Channel TO-220AB MOSFETs ROHS