OSP180N04
MFR.Part #
OSP180N04
JLCPCB Part #
C20607804
Package
TO-220AB
Description
1.55nF 130nC@5V 150pF 180A 220W 4.5nF 40V 4V 4mΩ@10V N-Channel TO-220AB MOSFETs ROHS