MBRD20200DT
Extended
Manufacturer
OSEN
MFR.Part #
MBRD20200DT
JLCPCB Part #
C20607925
Package
TO-252
Description
1 Pair Common Cathode 10uA 150A 200V 20A 870mV TO-252 Schottky Diodes ROHS