MBRD10150DT
Extended
Manufacturer
OSEN
MFR.Part #
MBRD10150DT
JLCPCB Part #
C20607921
Package
TO-252
Description
1 Pair Common Cathode 10A 120A 150V 5uA 805mV TO-252 Schottky Diodes ROHS