MBRD10100DT
Extended
Manufacturer
OSEN
MFR.Part #
MBRD10100DT
JLCPCB Part #
C20607920
Package
TO-252
Description
1 Pair Common Cathode 100V 10A 120A 50uA@100V 850mV@5A TO-252 Schottky Diodes ROHS