MBR40200PT
Extended
Manufacturer
OSEN
MFR.Part #
MBR40200PT
JLCPCB Part #
C20607916
Package
TO-247S
Description
1 Pair Common Cathode 200V 300A 40A 50uA@200V 890mV@20A TO-247S Schottky Diodes ROHS