MBR30150PT
Extended
Manufacturer
OSEN
MFR.Part #
MBR30150PT
JLCPCB Part #
C20607909
Package
TO-247S
Description
1 Pair Common Cathode 10uA@150V 150V 200A 30A 800mV@20A TO-247S Schottky Diodes ROHS