OB2001WKCPA
Extended
Manufacturer
OB(On-Bright Elec)
MFR.Part #
OB2001WKCPA
JLCPCB Part #
C138808
Package
SOP-8
Description
-20℃~+85℃ 15mΩ 200kHz 40V 4V~5.5V DCM、QR SOP-8 Synchronous Rectifier Controllers ROHS