NAU88L25YGB
Extended
Manufacturer
Nuvoton Tech
MFR.Part #
NAU88L25YGB
JLCPCB Part #
C2616618
Package
QFN-32-EP(5x5)
Description
-40℃~+85℃ 1.1V~1.98V、1.6V~3.6V、1.6V~2V、2.5V~5V 8kHz~192kHz Encoder/decoder PCM、I2S QFN-32-EP(5x5) Audio Interface ICs ROHS