NRF24LU1P-O17Q32-T
MFR.Part #
NRF24LU1P-O17Q32-T
JLCPCB Part #
C7015553
Package
QFN-32(5x5)
Description
-40℃~+85℃ -94dBm 0dBm 11.1mA 12.9mA 2.4GHz 2Mbps 4V~5.25V SPI、USB、UART QFN-32(5x5) RF Transceiver ICs ROHS