NRF24LU1P-F16Q32-T
MFR.Part #
NRF24LU1P-F16Q32-T
JLCPCB Part #
C1558442
Package
QFN-32-EP(5x5)
Description
-40℃~+85℃ 0dBm 11.1mA 12.9mA 2.4GHz 2Mbps 4V~5.25V ISM SPI、USB、UART QFN-32-EP(5x5) RF Transceiver ICs ROHS