NRF24LE1-O17Q32-T
MFR.Part #
NRF24LE1-O17Q32-T
JLCPCB Part #
C1558390
Package
QFN-32-EP(5x5)
Description
-40℃~+85℃ -94dBm 0dBm 1.9V~3.6V 2.4GHz 2Mbps 6.8mA ISM SPI、UART、I2C QFN-32-EP(5x5) RF Transceiver ICs ROHS