MPXC0520J105Z2000035
Extended
Manufacturer
Nistronics
MFR.Part #
MPXC0520J105Z2000035
JLCPCB Part #
C310419
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 1uF 520V ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS