MEXC0450K274Z0000030
Extended
Manufacturer
Nistronics
MFR.Part #
MEXC0450K274Z0000030
JLCPCB Part #
C310430
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+105℃ 270nF 450V ±10% 插件,P=10mm Film Capacitors ROHS