MECSK0400J22201200200
Extended
Manufacturer
Nistronics
MFR.Part #
MECSK0400J22201200200
JLCPCB Part #
C310437
Package
Plugin,P=5mm
Description
-40℃~+105℃ 2.2nF 400V Metallized Polyester ±5% 插件,P=5mm Film Capacitors ROHS