TM-7EP102
Extended
Manufacturer
Nidec
MFR.Part #
TM-7EP102
JLCPCB Part #
C7069161
Package
Plugin
Description
1kΩ 3 500mW ±10% ±100ppm/℃ 插件 Potentiometers, Variable Resistors ROHS