SM-43TW503
MFR.Part #
SM-43TW503
JLCPCB Part #
C2922045
Package
SMD-3P,4.8x3.5mm
Description
250mW 5 50kΩ ±10% ±100ppm/℃ SMD-3P,4.8x3.5mm Potentiometers, Variable Resistors ROHS