SM-43TW501
MFR.Part #
SM-43TW501
JLCPCB Part #
C2922043
Package
SMD-3P,4.8x3.5mm
Description
250mW 5 500Ω ±10% ±100ppm/℃ SMD-3P,4.8x3.5mm Potentiometers, Variable Resistors ROHS