SM-42TW503
MFR.Part #
SM-42TW503
JLCPCB Part #
C2922036
Package
SMD-3P,4.8x3.5mm
Description
11 250mW 50kΩ ±10% ±100ppm/℃ SMD-3P,4.8x3.5mm Potentiometers, Variable Resistors ROHS