SM-42TW502
MFR.Part #
SM-42TW502
JLCPCB Part #
C2922035
Package
SMD-3P,4.8x3.5mm
Description
11 250mW 5kΩ ±10% ±100ppm/℃ SMD-3P,4.8x3.5mm Potentiometers, Variable Resistors ROHS