SM-42TW102
MFR.Part #
SM-42TW102
JLCPCB Part #
C2922029
Package
SMD-3P,4.8x3.5mm
Description
11 1kΩ 250mW ±10% ±100ppm/℃ SMD-3P,4.8x3.5mm Potentiometers, Variable Resistors ROHS