ET125D12-Z
Extended
Manufacturer
Nidec
MFR.Part #
ET125D12-Z
JLCPCB Part #
C2921768
Package
Plugin
Description
125V 16mm 20,000 times 25A 28.8mm 44.2mm Cylinder Lever PC Pin SPDT Through Hole 插件 Toggle Switches ROHS