CT-94EZ205
MFR.Part #
CT-94EZ205
JLCPCB Part #
C6158691
Package
Plugin
Description
18 2MΩ 500mW ±10% ±100ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS