CT-94EZ105
MFR.Part #
CT-94EZ105
JLCPCB Part #
C5973410
Package
Plugin
Description
18 1MΩ 500mW ±10% ±100ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS