CT-94EP105
Extended
Manufacturer
Nidec
MFR.Part #
CT-94EP105
JLCPCB Part #
C6538841
Package
Plugin
Description
18 1MΩ 500mW ±10% ±100ppm/℃ 插件 Potentiometers, Variable Resistors ROHS